chalupa Mohelno 127

ubytovanie Mohelno
 

chalupa Mohelno 127 / ubytovanie Mohelno

chalupa Mohelno Mohelno 127
Chalupa Mohelno 127 sa nachádza v obci Mohelno, v krásnej prírodnej scenérii Pojihlaví a Pooslaví, v okrese Trebíč, kraj Vysočina. Príďte stráviť pohodovú a pokojnú dovolenku v krásnej prírode a bez každodenného zhonu.

Ubytovanie na Vysočine
Chalupa Mohelno 127 Vám ponúka štýlové ubytovanie s kapacitou maximálne 10 osôb.

Chalupa Mohleno 127 vybavenie
V dome sú 3 spálne, kompletne zariadená kuchyňa a 2 kúpeľne s WC. K vybaveniu patrí kachľová pec a elektrické priamotopy, 3 TV, chladnička, rádio, mikrovlnka, kávovar, práčka.

Dovolenka na chalupe - služby
Celoročná prevádzka. Stravovanie vlastné. Parkovanie pri dome. Wifi pripojenie k internetu, na zapožičanie notebook. Na záhrade posedenie s grilom. Domáci maznáčikovia po dohode. Možné dlhodobé prenájmy pre firmy aj jednotlivcov, cena dohodou.

Možnosť zapožičania horských bicyklov. Pre športové a rekreačné vyžitie hostí je tu k dispozícii vonkajší bazén s priemerom 5,5 metra so solárnym ohrevom vody, trampolína priemer 3 metre s ochranou sieťou, ruské kolky, elektronické šípky, pinpong, softtenis a badminton. Detské pieskovisko s preliezačkou a hojdačka.

Chalupa ubytovanie Mohelno aktivity v okolí
Ak si budete chcieť užiť krás prírody a ste vášnivými hubári, rybári, cyklisti a alebo sa len radi prechádzate po okolí a ak využijete ponuky ubytovania v chalupe Mohelno 127, potom budete určite mať čo robiť. V okolí Mohelna aj priamo v Mohelne môžete navštíviť veľa pamiatok a miest, ktoré sa vám rozhodne budú páčiť. Na kúpanie je vhodná Dalešická priehrada, vodná nádrž Kočičák, kúpalisko Lhánice, blízke rybníky, krytý bazén v obci Hrotovice a v Novej Vsi (10 km). Blízko městysa Mohelno sa nachádza národná prírodná rezervácia Mohelenská hadcová step.
chalupa Mohelno Mohelno 127 - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýchalupa Mohelno Mohelno 127 - Pri hotely je vlastné parkoviskochalupa Mohelno Mohelno 127 - možnosť pripojenia na internetchalupa Mohelno Mohelno 127 - k dispozícii letná terasachalupa Mohelno Mohelno 127 - Izby s vlastnou kúpelkouchalupa Mohelno Mohelno 127 - Izby s vlastnou toaletouchalupa Mohelno Mohelno 127 - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: